Pievienojieties Olphai kā

Reģistrācijas projektu vadītājs/a

Pienākumi

  • Plānot un veikt uzņēmuma produktu reģistrācijas, pārreģistrācijas un pēcreģistrācijas uzraudzības procesus Latvijā un citos uzņēmuma pārstāvētajos tirgos
  • Koordinēt reģistrācijas dokumentācijas izstrādi vai tās atjaunošanu
  • Komplektēt, iesniegt un aktualizēt produktu reģistrācijas lietas elektroniskā veidā vai citā formātā atbilstoši attiecīgās valsts normatīvo aktu prasībām
  • Sekot attiecīgo valstu reģistrācijas prasībām un to izmaiņām
  • Uzturēt sadarbību ar citām struktūrvienībām un uzņēmuma partneriem zāļu reģistrācijas jomā

Mēs sagaidām

  • Augstāko izglītība farmācijas, ķīmijas, dabaszinātņu vai medicīnas jomā
    Praktisku pieredzi līdzvērtīgā darbā
  • Zināšanas par normatīviem aktiem zāļu un/vai aktīvo vielu un/vai medicīnisko ierīču un/vai uztura bagātinātāju reģistrācijas jomā Latvijā un Eiropas Savienībā, vēlamās zināšanas arī citu reģionu normatīvo aktu prasības zāļu reģistrācijas jomā
  • Teicamas angļu un latviešu valodas zināšanas mutvārdos un rakstiski
  • Labas komunikācijas prasmes
  • Spēja definēt prioritātes, kritiski analizēt situāciju
  • “MS Office” programmu zināšanas pieredzējušā lietotāja līmenī

Mēs piedāvājam

Atalgojums

no 1800-2500 EUR mēnesī/ bruto

Veselība

Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi

Izaugsme

Profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas

Komanda

Profesionālu komandu un kolēģus, kuri atbalstīs

Izklausās pēc tava nākamā darba?

Sūti savu CV uz:
personals@olpha.eu

Kā notiek pieteikšanās un atlase?

1. solis

Atrodi vēlamo vakanci un nosūti mums savu pieteikumu. Atlasītos pieteikuma iesniedzējus uzaicināsim uz pārrunām.

2. solis

Mēs tiekamies personīgi un padziļināti izrunājam visus jautājumus, lai pārliecinātos, ka mums veidojas laba saikne un saprašanās.

3. solis

Pēc sekmīgas atlases mēs uzņemsim tevi savā komandā! Sāksim tavu iepazīšanās procesu ar darba vietu un pienākumiem.

Cooperate with Olpha

Media

For media relations and partnerships

Business

For distributors and business partners

Social Cooperation

For social causes and potential projects

Careers

For open positions and career opportunties

Attention!

Information on prescription medications should only be viewed by healthcare professionals.

Are you a health care worker?