Latvijas medicīnisko elastīgo un kompresijas izstrādājumu ražotāja SIA “TONUS ELAST”, kas ietilpst farmācijas uzņēmuma AS “Olainfarm” grupā, valdes priekšsēdētāja amatā apstiprināts Vjačeslavs Ļifics.

Mana profesionālā pieredze veidojusies dažādu nozaru uzņēmumos, taču vienmēr manā atbildībā un uzmanības fokusā bijusi biznesa attīstība un procesu sakārtošana. “TONUS ELAST” ir Latvijā novērtēts un nozīmīgs ražotājs, kas jau tagad tirgū piedāvā kvalitatīvus un eksportspējīgus produktus, tāpēc mana prioritāte ir kopā ar kolēģiem izstrādāt un īstenot spēcīgu stratēģiju eksporta apjomu paplašināšanā un arī jaunu tirgu iekarošanā. Tāpat turpināsim strādāt pie produktu portfeļa attīstības un ražošanas turpmākas modernizācijas,” norāda “TONUS ELAST” valdes priekšsēdētājs Vjačeslavs Ļifics.

V.Ļifics ir pieredzējis biznesa attīstības un vadības profesionālis, kurš specializējies uzņēmējdarbības procesu digitalizācijā un optimizācijā, e-komercijā, efektivitātes celšanā un inovāciju vadībā. Iepriekš strādājis IT, vairum un mazumtirdzniecības, vides pakalpojumu nozaru uzņēmumos vadošās pozīcijās, atbildot par biznesa attīstību, pārdošanu un e-komercijas rīku attīstību. Viņam ir Rīgas Tehniskajā universitātē iegūts maģistra grāds  radiotehnikā un telekomunikācijā, kā arī regulāri Latvijā un ārvalstīs papildinājis zināšanas dažādos profesionālajos kursos un apmācībās.

”TONUS ELAST” medicīnisko kompresijas un elastīgo izstrādājumu tirgū strādā jau teju 30 gadus un var lepoties ar mūsdienīgu ražotni, profesionālu komandu, kā arī daudzpusīgu produktu klāstu. Situācija eksporta tirgos, inflācijas spiediens un notikumu dinamika prasa vadības komandas spēju ne vien ātri reaģēt, bet arī stratēģiski vadīt komandu un tās darbu, lai turpinātu uzņēmuma izaugsmi un iekarotu arī jaunus eksporta tirgus. Tāpēc esam gandarīti, ka V.Ļifics, kuram ir plaša pieredze biznesa vadībā un attīstībā arī starptautiskā līmenī, ir pievienojies vairāk nekā 200 “TONUS ELAST” darbinieku komandai,” uzsver AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis.

No šā gada janvāra līdz jaunā valdes priekšsēdētāja apstiprināšanai “TONUS ELAST” valdes priekšsēdētājas amata pienākumus pildīja AS “Olainfarm” Attīstības un pārmaiņas procesu vadītāja Viktorija Zefīrova-Tačinska. Līdztekus jaunajam “TONUS ELAST” valdes priekšsēdētājam V.Ļificam darbu uzņēmuma valdē turpina Andis Pauliņš.

Par “TONUS ELAST”

AS “Olainfarm” grupas uzņēmums “TONUS ELAST” dibināts 1995. gadā un šobrīd ir lielākais elastīgo medicīnas preču ražotājs Baltijā. “TONUS ELAST” ražo medicīniskos elastīgos izstrādājumus, sākot no saitēm un kompresijas zeķēm līdz pat sarežģītiem muguras balsta izstrādājumiem. Plašāka informācija www.tonuselast.com.