Š.g. 6.aprīlī “Olainfarm” pievienojās Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) īstenotajai valsts programmai “Ģimenei draudzīga darbavieta”. Programmas mērķis ir veicināt iekļaujošas sabiedrības un ģimenei draudzīgas darba vides veidošanu, un tā uzsākta 2021.gadā.

“Ticu, ka neskatoties uz šī brīža izaicinājumiem “Olainfarm”, esam atbalstošs un ģimenēm draudzīgs darba devējs. Esmu pārliecināts, ka, lai katrs no mums būtu labs darbinieks, mūsu dzīvei ir jābūt veselīgā līdzsvarā. Kad esam darbā – mēs profesionāli pildām savus pienākumus, bet savu brīvo laiku veltām ģimenei, attiecībām, savai labsajūtai,” Jānis Buks, AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs.

“Ģimenei draudzīga darbavieta” programmas ietvaros tiek nodrošināts konsultatīvs un informatīvs atbalsts gan privātā, gan publiskā sektora organizācijām. Pirmajā darbības gadā statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta” bija ieguvuši 75 darba devēji, kam 2022. gada pirmajā ceturksnī pievienojušies vēl 38 uzņēmumi un organizācijas no visas Latvijas, kas pārstāv gan privāto, gan publisko sektoru.

“Ģimenei draudzīgas darbavietas” statusa piešķiršana ir balstīta ne tikai uz likumdošanā noteikto prasību ievērošanu attiecībā uz ģimenēm ar bērniem, bet arī uz papildu iniciatīvām un aktivitātēm, kas ļauj rūpēties par darbinieku privātās un profesionālās dzīves harmoniju.

Kvalitatīvā atzinuma mērķis ir, balstoties uz organizāciju veikto pašnovērtējumu, sniegt ekspertu vērtējumu un norādīt gan uz jomām, kurās organizācija uzrādījusi teicamus rādītājus, kā arī uz iespējamiem pilnveidojumiem.

Ar visiem “Ģimenei draudzīga darbavieta” statusu ieguvušajiem darba devējiem ikviens var iepazīties https://www.vietagimenei.lv.