Vairāk nekā 200 ārsti no visas Latvijas – neirologi, psihiatri, kardiologi un ģimenes ārsti – tikās Baltijā lielākā farmācijas uzņēmuma AS “Olainfarm” rīkotā zinātniskā konferencē par aktuālo veselības aprūpē – sākot no stresa reakcijām pārmaiņu laikā un emocionālajai inteliģencei līdz graudaugu alerģiju diagnostikai un jaunumiem Covid-19 attīstībā un ārstēšanā.

“Veselības aprūpē pastāvīga izglītošanās un zināšanu apmaiņa ir ārkārtīgi būtiska, tai skaitā starp dažādu jomu speciālistiem, lai pacienti saņemtu vēl labāku aprūpi, tāpēc savu 50 gadu jubileju AS “Olainfarm” atzīmē ar zinātnisku konferenci ārstiem. Arī mums kā farmācijas uzņēmumam sadarbība un komunikācija ar ārstiem, farmaceitiem un citiem nozares speciālistiem ir pamatu pamats, lai labāk varētu palīdzēt pacientiem. Tas ļauj mums identificēt pacientu vajadzības, nereti atklāt papildu īpašības jau zināmajām zālēm un meklēt jaunas attīstības iespējas,” pauda AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis.

Ar lekcijām par tādām tēmām kā stresa reakcijas pārmaiņu laikā, acetilholīna nozīme cilvēka organismā, kviešu un graudaugu alerģiju diagnostika, emocionālā inteliģence, sirds veselība un Covid-19 pandēmijā piedzīvotais konferencē uzstājās psihiatrs, RPNC “Pārdaugava” klīnikas vadītājs Dr. Elmārs Tērauds (RSU), Reto neiroloģisko slimību centra vadītāja un Neiroimunologu asociācijas prezidente doc. Viktorija Ķēniņa (RSU, PSKUS), alergologs, pulmonologs, Latvijas Alergologu asociācijas valdes priekšsēdētājs asoc. prof. Dr. Māris Bukovskis (LU, PSKUS), Latvijas Ārstu psihoterapeitu asociācijas prezidente Dr. Gunta Andžāne, kardiologs, aritmologs prof. Oskars Kalējs (RSU, PSKUS) un infektologs, hepatologs asoc. prof. Gunta Stūre (RSU, RAKUS, Latvijas Infektoloģijas centrs).

50 gadu jubileju AS “Olainfarm” svin oktobrī. Jubilejas gadā uzņēmuma akcionāri lēma par dinamiskāku stratēģijas īstenošanu ar koncentrētāku vadības komandu, lai ar pētniecības un inovāciju palīdzību nostiprinātos Rietumu tirgos. Uzņēmuma darbības fokusā ir 10 jaunu produktu izstrāde gadā. “Olainfarm” ir viens no retajiem uzņēmumiem Latvijā ar tik bagātu vēsturi. Pusgadsimtu rūpējoties par sabiedrības veselību, “Olainfarm” ir kļuvis ne tikai par lielāko farmācijas koncernu Baltijas valstīs, bet arī par dažādu sociāli nozīmīgu projektu atbalstītāju.

Jubilejas gadā AS “Olainfarm” saņēmis izcilu vērtējumu Latvijas zīmolu topā, ierindojoties 5. vietā gan zaļāko, gan cilvēcīgāko zīmolu vidū, ko veicinājuši gan pastāvīgi centieni ilgtspējīgas vides un veselas sabiedrības veidošanā, gan tādas aktivitātes sabiedrības labklājības jomā kā atbalsts ģimenēm, kurās aug bērni ar uzvedības problēmām, kampaņā “Draugi no citas planētas”, ciešā sadarbība ar Latvijas Bērnu atbalsta fondu, stipendijas farmācijas nozares studentiem u. c.

 

Par AS “Olainfarm”

AS “Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 50 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Uzņēmums ražo uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Uzņēmuma grupas konsolidētais apgrozījums 2021. gadā sasniedza 105,5 miljonus eiro. Uzņēmuma ikdienas darbu nodrošina 840 darbinieki, nodrošinot nepārtrauktu produktu ražošanas procesu 24/7 režīmā.  AS “Olainfarm” ieguva Zelta kategoriju Ilgtspējas indeksā un novērtēts kā Ģimenei draudzīgs uzņēmums.

Ielūkojies attēlu galerijā!