Didža nonākšana “Olpha” lielā mērā ir likumsakarīga, jo savu pirmo izglītību, proti, biotehnoloģisko procesu speciālista profesiju, viņš ieguvis netālu esošajā Rīgas Tehniskās universitātes Olaines Tehnoloģiju koledžā. Prakses laikā jau iepazina uzņēmumu, un uzreiz pēc absolvēšanas Didzis sāka strādāt “Olpha” Aktīvo farmaceitisko vielu  cehā, kas specializējas ražošanas tehnoloģijas attīstīšanā un pārnesē uz komerciālo ražošanu.

Nostrādājis vairākus gadus medikamentu ražošanā, Didzis saprata, ka vēlas paplašināt savas zināšanas. Tāpēc  ar “Olpha finansiālu atbalstu pabeidza Mārketinga un tirdzniecības vadības bakalaura programmu biznesa augstskolā “Turība”. Pēc tam turpināja studijas un ieguva maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā. Paralēli tam Didzis saņēma piedāvājumu  turpināt savu karjeras izaugsmi jau “Olpha” Aktīvo farmaceitisko vielu tirdzniecības daļā. Vēl pēc  neilga laika sekoja jau nākamais kāpiens pa karjeras kāpnēm – Tirdzniecības daļas vadītāja amats. Tajā, kā saka pats Didzis, viņu visvairāk aizrauj dinamika un starptautiskā vide, jo ir jāstrādā ar klientiem no visas pasaules. Arī pati farmācijas nozare, viņaprāt, ir ļoti interesanta, unikāla un prestiža nozare, kurā veidot savu karjeru un iegūt arī lieliskus kolēģus un jaunus kontaktus visā pasaulē. Turklāt Didzis aktīvi darbojas arī uzņēmuma sporta un aktivitāšu dzīves organizēšanā kā viens no Sporta komitejas locekļiem, tādējādi ar konkrētiem darbiem un iedrošinājumu arī citiem kolēģiem veicinot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu komandā.

Taču pašas augstākās virsotnes neviens nevar sasniegt vienatnē, un arī karjera nav izņēmums. Tieši kolēģu novērtējums un iedrošinājums Didzim ir bijis ļoti būtisks, ko viņš arī augstu novērtē.