Ikgadējā “CV-Online” apkopotajā Latvijas labāko un iekārotāko darba devēju topā straujāko izaugsmi piedzīvojusi SIA “Latvijas aptieka”. Uzņēmums pakāpies par 40 vietām uz 11. vietu un saņēmis titulu “Gada izaugsme 2022”.

“Šo sasniegumu ir kaldinājusi uzņēmuma kultūra, kas ļauj “Latvijas aptieka” farmaceitiem profesionālo piederību sajust augstākajā līmenī. Tā ietver gan plašas padziļinātu apmācību iespējas un darbinieku iesaisti uzņēmuma attīstības plānošanā, gan dialogu ar farmaceitiem, kā arī empātiju ikdienas komunikācijā un situāciju risināšanā. Mēs kopā radām vidi, kurā ir patīkami un ērti strādāt un nodrošināt augstvērtīgu farmaceitisko aprūpi mūsu klientiem,” stāsta SIA “Latvijas aptieka” valdes priekšsēdētājs Alvis Ērglis.

“Latvijas aptieka” ir 300 darbinieku un 69 aptieku tīkls, kas ir viens no vadošajiem farmācijas mazumtirdzniecības uzņēmumiem, pārstāvēts gan Rīgā, gan Latvijas reģionos. Uzņēmums ir daļa no AS “Olainfarm” grupas.

“Darbinieki ir mūsu uzņēmumu grupas lielākā vērtība, par kuru  izaugsmi un lojalitāti ikdienā rūpējamies. Tas, ka lielākā daļa darbinieku mūsu grupas uzņēmumos strādā  ilgstoši, ar katru gadu mūs no jauna izvēloties par savu darba devēju, ir lielākais novērtējums. “Latvijas Aptieka” panākums iekārojamāko darba devēju topā ir tam labs apliecinājums, par ko esmu ļoti gandarīts,” pauž Juris Bundulis, AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs.

Par SIA “Latvijas aptieka”

Uzņēmums “Latvijas aptieka” ir viens no lielākajiem aptieku tīkliem Latvijā ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi farmācijas mazumtirdzniecībā. Uzņēmuma farmaceiti vairākas reizes kļuvuši par Latvijas Ārstu biedrības titula “Gada farmaceits” un Latvijas Farmaceitu biedrības balvas “Gada Farmaceits” ieguvējiem.

“Latvijas aptieka” vienmēr ir godprātīga dialogā ar saviem klientiem, izglītojoša un izpalīdzīga, par ko liecina Hronisko pacientu atbalsta programmas īstenošana visā aptieku tīklā. Šī un citas individuālās pacientu atbalsta programmas, kā arī aktīva iesaiste veselības aprūpes jautājumu risināšanā un līdzdalība novadu un pilsētu dzīvē ir “Latvijas aptieka” īpaši raksturojošas līnijas, kas iezīmētas arī uzņēmuma attīstības stratēģijā.