Tie jaunieši, kuriem vienādojums 2CO+O2→2CO2 nozīmē piedzīvojumu aizraujošajā pasaulē, tiek aicināti savu nākotni saistīt ar ķīmijas, farmācijas un veselības aprūpes nozari.

Studijas ķīmijā, farmācijā un veselības aprūpē piedāvā gan universitātes, gan arodizglītības iestādes, piemēram, Rīgas Tehniskās universitātes Olaines Tehnoloģiju koledža, Rīgas Valsts tehnikums, Rīgas Stradiņa universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, kā arī Latvijas Universitāte.

Savukārt ķīmijas un farmācijas praktiskās puses ir iespējams iepazīt praksē A/S “Olainfarm”. Uzņēmums ik gadu piedāvā apmaksātas ilgtermiņa (vairāk par mēnesi) prakses vietas ķīmijas, bioloģijas un farmācijas studentiem darbā laboratorijās un ražošanā. Vairāk par prakses iespējām var uzzināt mūsu mājaslapā. Pēc prakses intereses gadījumā ir iespēja turpināt darbu kādā no AS “Olainfarm” struktūrvienībām, veidojot savu karjeru un izaugsmi kopā ar citiem vairāk nekā 840 AS “Olainfarm” darbiniekiem.

Darbs vienā no Baltijas vadošajiem farmācijas uzņēmumiem nozīmē gan plašas karjeras izaugsmes iespējas starptautiskā vidē, gan arī dažādus papildu labumus, ko uzņēmums nodrošina saviem darbiniekiem. Piemēram, apmācības, papildu brīvdienas dzīvei svarīgos notikumos, kolektīvos pasākumus, dotāciju pusdienām, kā arī bezmaksas autobusu Rīga-Olaine-Rīga.

To, cik dažādas ir karjeras iespējas AS “Olainfarm”, var uzzināt mūsu aktuālajā Vakanču sadaļā.

Līdztekus tam uzņēmums atbalsta arī jaunos speciālistus, sniedzot finansiālu atbalstu ķīmijas un farmācijas studentiem. Ik gadu AS “Olainfarm” trim labākajiem Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas studentiem piešķir stipendiju, kā arī atbalsta labākos Latvijas Universitātes topošos ķīmijas skolotājus.