“TONUS ELAST” – medicīnisko elastīgo izstrādājumu ražotājs, AS “Olainfarm” grupas uzņēmums, 13. janvārī atvēris atjaunoto koncepta veikalu Rīgā, Miera ielā 55. Turpmāk šajā veikalā varēs iegādāties pašus jaunākos uzņēmuma izstrādājumus un iepazīties ar inovācijām, kas masveida ražošanā tiks laistas nākotnē. Atzīmējot šo notikumu, “TONUS ELAST” dāvina gandrīz 70 kompresijas zeķu pāru Rīgas Dzemdību namam.

Atjaunotais veikals iekārtots, vadoties pēc jaunā zīmola stila, un kļuvis daudz atbilstošāks mūsdienu dzīves ritmam, kā arī klientiem saprotamāks un pieejamāks. Šajā koncepta veikalā uzņēmums demonstrēs savu kompetenci dažādās produktu kategorijās un iepazīstinās ar pašiem jaunākajiem produktiem, kas vēl nebūs pieejami nekur citur. Kaut arī 72% “TONUS ELAST” klientu ir sievietes, daudzas no viņām – grūtnieces, uzņēmums piedāvā medicīniskos izstrādājumus dažāda vecuma un dzimuma cilvēkiem. Veikalā varēs iegādāties gan “TONUS ELAST” populārāko produkciju – kompresijas zeķes, t. sk. dizaina kompresijas zeķes, zeķubikses un piedurknes, grūtnieču jostas un veļu, gan muguras balsta jostas, stājas korektorus, pēcoperācijas jostas, kā arī dažāda veida saites un ortozes locītavu veselībai. Veikala sortimentā būs AS “Olainfarm” grupas uzņēmuma “Silvanols” produkcija, nostiprinot sinerģiju starp grupas uzņēmumiem. Iecerēts, ka koncepta veikala telpās ar laiku varēs saņemt arī ārsta flebologa konsultācijas.

Atzīmējot šo īpašo notikumu, “TONUS ELAST” dāvina gandrīz 70 pusgaro kompresijas zeķu pāru Rīgas Dzemdību namam, pacientu kāju veselībai. Topošajām māmiņām nereti rodas izaicinājumi ar kāju vēnu veselību. Grūtniecība laikā ķermeni pavada dažādas izmaiņas – tostarp augot bērniņam, pieaug arī topošās mammas svars, tas savukārt rada papildus slodzi asinsritei un limfritei, kas reizēm var radīt sarežģījumus kāju vēnās. Šī iemesla dēļ, ārsti visbiežāk rekomendē kompresijas zeķes simptomu mazināšanai.

“Veikals Miera ielā 55 darbojas jau 18 gadu – kopš 2004. gada 6. janvāra, un šajā laikā mums izveidojušās lieliskas kaimiņattiecības ar Rīgas Dzemdību namu. Grūtniecēm bērniņa gaidīšanas laikā ir īpaši svarīgas dažādas kompresijas un atbalsta preces, tāpēc priecājamies palīdzēt ar savu kompetenci. Atzīmējot veikala atjaunošanu un aizsākot jaunu posmu mūsu kaimiņattiecībās, ar prieku dāvinām kompresijas zeķes Rīgas Dzemdību namam. Ceram, ka, tāpat kā šīs zeķes ir spēcīgs atbalsts cilvēka asinsritei, šis dāvinājums būs labs turpinājums mūsu esošajai sadarbībai,” pauž SIA “TONUS ELAST” valdes priekšsēdētājs Jevgenijs Fedjaņins.

Kompresijas zeķu uzdevums ir saspiest kāju galvenokārt potītes rajonā, tā sašaurinot vēnas un stimulējot asinsriti, kas palīdz izvairīties no pietūkuma un nosprostojumiem situācijās, kad asinis pietiekami ātri neplūst atpakaļ uz sirdi. Tam var būt dažādi iemesli – liela fiziskā slodze, ilgstoša stāvēšana kājās, svara pieaugums u. c.

“Priecājamies, ka mūsu pacientēm, kurām mūsu speciālisti rekomendējuši kompresijas zeķu nēsāšanu, nav tālu jāmeklē, kur šo izstrādājumu iegādāties, jo veikals atrodas tepat blakus Dzemdību namam. Arī mūsu darbinieki, kuru darba specifikas dēļ daudzas stundas pavada kājās, un darba beigās izjūt diskomfortu kāju tūskas dēļ, ir iecienījuši “TONUS ELAST” izstrādājumus. Novēlam saviem kaimiņiem izdošanos un sakām lielu paldies par dāvinājumu”, saka Rīgas Dzemdību nama darba aizsardzības vecākā speciāliste Zigrīda Zepa.

Kopš novembra “TONUS ELAST” kļuvis vēl pieejamāks klientiem, jo produkcija pieejama arī e-veikalā, kur pāris mēnešu laikā veikti jau vairāk nekā 600 pasūtījumu no Latvijas, Spānijas, Austrijas, Īrijas, Somijas, Igaunijas un Lietuvas.

Foto no kreisās puses: Svetlana Dorošenko, Tonus Elast veikala Mierā ielā vadītaja, Jevgenijs Fedjaniņs, Tonus Elast valdes priekšsēdētājs, Jānis Buks, Olainfarm valdes priekšsēdētājs

 

 

Vairāk foto no atjaunotā veikala atvēršanas: https://we.tl/t-9JgqM6mXnA