Pievienojieties Olphai kā

Palīgstrādnieks/-ce

Pienākumi

  • Veikt uzkopšanas darbus uzņēmuma teritorijā atbilstoši sezonalitātei (zāles pļaušana, lapu savākšana, sniega tīrīšana)
  • Pēc vajadzības veikt vienreizējus teritorijas uzkopšanas, labiekārtošanas darbus

Pamatprasības

  • Vēlama darba pieredze līdzīgā darbā
  • Augsta atbildības sajūta
  • Vēlme un spēja aktīvi strādāt

Mēs piedāvājam

  • Darba algu 840 EUR/mēnesī bruto
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika beigām
  • Darbinieku autobusu Olaine-Olainfarm-Olaine
  • Ēdināšanas dotāciju 1,50 EUR dienā, izmantojot uzņēmuma piedāvāto ēdināšanas servisu
  • Darba laiku no 08:00-16:30
  • Dažādus patīkamus labumus – papildus brīvdienas, atbalstu svarīgos dzīves mirkļos u. c.

Atalgojums

840 EUR mēnesī/ bruto

Veselība

Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana

Izklausās pēc tava nākamā darba?

Sūti savu CV uz:
personals@olpha.eu

Kā notiek pieteikšanās un atlase?

1

Atrodi vēlamo vakanci un nosūti mums savu pieteikumu. Atlasītos pieteikuma iesniedzējus uzaicināsim uz pārrunām.

2

Mēs tiekamies personīgi un padziļināti izrunājam visus jautājumus, lai pārliecinātos, ka mums veidojas laba saikne un saprašanās.

3

Pēc sekmīgas atlases mēs uzņemsim tevi savā komandā! Sāksim tavu iepazīšanās procesu ar darba vietu un pienākumiem.

Sadarbojies ar Olpha

Plašsaziņas līdzekļi

Mediju attiecībām un sadarbības projektiem

Uzņēmējdarbība

Sadarbība sociālajā jomā

Sociāliem mērķiem un potenciāliem projektiem

Karjera

Vakancēm un karjeras iespējām

Uzmanību!

Informāciju par recepšu medikamentiem drīkst skatīt tikai veselības aprūpes darbinieki.

Vai esat veselības aprūpes darbinieks?