Pievienojieties Olphai kā

Reģistrācijas projektu vadītāju

Pienākumi

  • Plānot un veikt Olainfarm ražoto un licencēto Produktu reģistrācijas, pārreģistrācijas un pēcreģistrācijas uzraudzības procesus attiecīgo valstu kompetentajās iestādēs sadarbībā ar Olainfarm reģionālajām pārstāvniecībām vai partneriem reģistrācijas jautājumos
  • Plānot reģistrācijas dokumentācijas izstrādi vai tās atjaunošanu
  • Komplektēt, iesniegt, uzturēt un aktualizēt Produktu reģistrācijas dokumentācijas failus elektroniskā veidā, eCTD vai citā formātā saskaņā ar Sabiedrības reglamentējošo dokumentāciju un atbilstoši attiecīgās valsts normatīvo aktu prasībām
  • Sekot attiecīgo valstu reģistrācijas prasībām un to izmaiņām, par kurām savlaicīgi informēt iesaistītas struktūrvienības

Pamatprasības

  • Augstākā izglītība farmācijas, ķīmijas ,dabaszinātņu vai medicīnas jomā
  • Vismaz 1 gada darba pieredze līdzvērtīgā darbā
  • Zināšanas par normatīviem aktiem zāļu un/vai aktīvo vielu un/vai medicīnisko ierīču un/vai uztura bagātinātāju reģistrācijas jomā Latvijā un Eiropas Savienībā, vēlamās zināšanas arī citu reģionu normatīvo aktu prasības zāļu reģistrācijas jomā
  • Labas ražošanas prakses (GMP) un Labas klīniskās prakses (GCP) pamatnostādņu zināšanas sava amata kompetences ietvaros
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas angļu valodas un/vai krievu valodas zināšanas mutvārdos un rakstiski
  • Spēja definēt prioritātes, kritiski analizēt situāciju
  • Iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku, zināšanas darbā ar “MS Office” programmām pieredzējušā lietotāja līmenī

Mēs piedāvājam

  • Elastīgu darba laiku, iespēju daļēji strādāt attālināti
  • Ēdināšanas dotācija 1,50 EUR dienā, izmantojot uzņēmuma piedāvāto ēdināšanas servisu.
  • Profesionālus un atsaucīgus kolēģus, kuri atbalstīs
  • Atalgojumu atbilstoši kompetencēm, prasmēm un pieredzei
  • Darbu ģimenei draudzīgā uzņēmumā
  • Dažādus patīkamus labumus – papildus brīvdienas, atbalstu svarīgos dzīves mirkļos u.c.!
  • Bezmaksas darbinieku autobusu Rīga-Olaine-Rīga

Atalgojums

no 1800 EUR mēnesī/ bruto

Veselība

Veselības apdrošināšanas polisi

Izaugsme

Profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas

Komanda

Profesionālu komandu un kolēģus, kuri atbalstīs

Izklausās pēc tava nākamā darba?

Sūti savu CV uz:
personals@olpha.eu

Kā notiek pieteikšanās un atlase?

1

Atrodi vēlamo vakanci un nosūti mums savu pieteikumu. Atlasītos pieteikuma iesniedzējus uzaicināsim uz pārrunām.

2

Mēs tiekamies personīgi un padziļināti izrunājam visus jautājumus, lai pārliecinātos, ka mums veidojas laba saikne un saprašanās.

3

Pēc sekmīgas atlases mēs uzņemsim tevi savā komandā! Sāksim tavu iepazīšanās procesu ar darba vietu un pienākumiem.

Cooperate with Olpha

Media

For media relations and partnerships

Business

For distributors and business partners

Social Cooperation

For social causes and potential projects

Careers

For open positions and career opportunties

Attention!

Information on prescription medications should only be viewed by healthcare professionals.

Are you a health care worker?