Pievienojieties Olphai kā

Elektroapgādes projektēšanas inženieris tehniskajā departamentā

Pienākumi

  • Uzņēmuma elektroapgādes, elektroenerģijas pārvades un sadales sistēmu projektēšana ;
  • Risinājumu izstrāde energoefektivitātes projektiem;
  • Strāvas padeves un vadības ķēžu rasējumi ražošanas iekārtam;
  • Esošas uzņēmuma projekta dokumentācijas uzturēšana un izmaiņu fiksācija;
  • Jauno ražošanas līniju/ēku projekta dokumentācijas izvērtēšana ;
  • Cieša sadarbība ar energodienesta darbiniekiem ;
  • Vēlama pieredze ar ražošanas procesu automatizāciju.

Pamatprasības

  • Augstākā inženiertehniskā izglītība elektroapgādes saistītā jomā;
  • Atbilstošu standartu un normatīvu pārzināšana;
  • Labas prasmes darba ar datoru (AutoCAD, MS Office);
  • Labas latviešu valodas zināšanas, vēlams angļu valodas zināšanas darbam ar dokumentāciju;
  • Augsta atbildības sajūta, vēlme apgūt jaunas tehnoloģijas un spēja strādāt komandā;
  • Darbu plānošanas iemaņas;
  • Sprādziendrošas iekārtas izvēles iemaņas (vēlams)

Mēs piedāvājam

  • Darba laiku darba dienās no 08:00-16:30
  • Ēdināšanas dotācija 1,50 EUR dienā, izmantojot uzņēmuma piedāvāto ēdināšanas servisu.
  • Profesionālus un atsaucīgus kolēģus, kuri atbalstīs
  • Atalgojumu atbilstoši kompetencēm, prasmēm un pieredzei
  • Darbu ģimenei draudzīgā uzņēmumā
  • Dažādus patīkamus labumus – papildus brīvdienas, atbalstu svarīgos dzīves mirkļos u.c.!
  • Bezmaksas darbinieku autobusu Rīga-Olaine-Rīga

Atalgojums

sākot no 2200 EUR mēnesī/ bruto

Veselība

Nelaimes gadījumu un Veselības apdrošināšana

Izaugsme

Profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas

Komanda

Darbs ar starptautiskiem  tirgiem profesionāļu  komandā

Izklausās pēc tava nākamā darba?

Sūti savu CV uz:
personals@olpha.eu

Kā notiek pieteikšanās un atlase?

1

Atrodi vēlamo vakanci un nosūti mums savu pieteikumu. Atlasītos pieteikuma iesniedzējus uzaicināsim uz pārrunām.

2

Mēs tiekamies personīgi un padziļināti izrunājam visus jautājumus, lai pārliecinātos, ka mums veidojas laba saikne un saprašanās.

3

Pēc sekmīgas atlases mēs uzņemsim tevi savā komandā! Sāksim tavu iepazīšanās procesu ar darba vietu un pienākumiem.

Cooperate with Olpha

Media

For media relations and partnerships

Business

For distributors and business partners

Social Cooperation

For social causes and potential projects

Careers

For open positions and career opportunties

Attention!

Information on prescription medications should only be viewed by healthcare professionals.

Are you a health care worker?